Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu – në gjuhën Gjermane Rruga Dora D'Istria, Tirana, Albania
Posted on August 5, 2019 / 80
Kategoria : Oferta Pune
Qyteti : Tirane

ZZ GROUP kërkon të punësojë opetatore telemarketingu në gjuhën Gjermane 

Ofrojme:

– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
– Mundesi trajnimi jashte shtetit
– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
– Trajnime me pagese te plote


Kerkojme:

– Te zoteroje gjuhen Gjermane  
– Aftesi te mira komunikuese
– Te punoje ne grup
– Seriozitet ne pune
– Ambicie dhe vendosmeri

Të interesuarit të kontaktojnë (dërgojne cv )në adresën e mëposhtme:

E-maili : zzgroupmail@gmail.com
Cel : 0696094444
Adresa : 
Rr. Dora D´istria – Tirane, perballe Fakultetit Juridik

zz group
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings