Toyota RAV4 2.2 D-CAT 4×4 Ali Demi, Tirana, Albania
Posted on September 30, 2019 / 154
Çmimi (Shitje) : € 6,500
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Manual
Marka : Toyota
Viti : 2006
Struktura e veturës : Suv
Kilometra : 191000 km
Karburanti : Nafte

Km: 191.000 / Konsumi: 7.5 litra mesatarja / Kondicioner Klima / Fuqia: 130 kW (177 Hp) / Marshi Manual 6 marshe / Euro 4 Prodhuar: Dhjetor 2006 Ka dale ne treg ne 2007 / Airbags: perpara, anash / Ngjyra: Gri Metalizato / CD Player / Mbyllje me Pult / Cruise Control / Disqe Alumini / Xhamat elektrike / ESP / Llamba mjegulle / Pasqyrat anash elektrike / Gomat e reja marke origjinale / Filter Partikular / Radio, Tuner / Ganxhe mbrapa

Shenim:
Kolaudimi dhe Siguracioni te paguar deri ne Korrik 2020. Ka 3 celesat origjinale.Gjendja xhenerike dhe motorrike shume e mire. Ka qendruar gjithmone ne garazh te mbyllur. Shitet per arsye mosperdorimi.

ermalb
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings