Vende pune vakante ne fusha te ndryshme…. Tiranë, Albania
Posted on December 26, 2018 / 352
Kategoria : Oferta Pune
Qyteti : Shqiperi
Lloji i punës : Full Time
Al Concept Group Sh.p.k kerkon te rekrutoje stafin e saj.
Vendet vakande jane ne pozicionet si:
  • Mjeshter ndertimi
  • Elektricist
  • Hidraulik
Kushtet qe duhet te plotesojne kandidatet:
  • Te kete eksperience pune mbi 5 vjet
  • Te dij te beje punime druri, shtrim pllakash, strukturime, insatlime elektrike civile dhe industriele, te montoje panele fotovoltaike, te montoje kaldaja, kondicionere, punime gipsi, etj
  • Te kete moshen 30-45 vjec
  • Te kete patente kalsi B
Perben perparsi nese di Frengjisht.
Paga e kenaqeshme.
Kandidatet jane te lutur te na dergojne CV e tyre ne adresen e email-it
info@alconceptgroup.al
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings