VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT Shqipëria
Posted on May 15, 2018 / 258
Çmimi (Shitje) : € 5,100
Kategoria : Makina
Qyteti : Shqiperi
Transmisioni : Automatik
Viti : 2005
Kilometra : 222000 km
Karburanti : Nafte

Ngjyra…..: Gri metalixato

Ftohja…..: Klima

Fuqia KW..: 77 (105PS)

KLIMA ME 2 ZONA

PILOT AUTOMAT

KOMPJUTER BORDI*

SENSORE DRITASH*

SENSORE SHIU

PASQYRA ELEKTRIKE

PASQYRA ANTIVERBUSE

 Butona ne Timon .                                        PASQYRA ME NGROHJE

PASQYRA ME PALOSJE XHAMA ELEKTRIK

DISQE ALUMINI

GOMA 90%

FENELINA

ANTIFURT

2 CELSA ME PULT

ABS*

ESP

SRS

ASR

10 AIRBAG

11 .6+1  Vende NE LETRA ESHT 4+1 NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE

TARGA, TAKSA DERI 15.11.2019

Cel 0698911220

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings